Mark Chagall
The Dance and the Circus 1950
Id: 97004
litografie/ruční papír, velikost listu 64,5 x 51 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 10/100, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát autenticity
zobrazeno: 3225x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
32 300 Kč
Příhozy: 61