Marko Čermák
Bez klubovny
Id: 213901
kompletní soubor čtyř listů jednoho příběhu pro časopis Pionýrská stezka, rozměr kažného listu cca 42 x 31 cm, autorské poznámky po obvodu, na zadní straně listů průvodní štítky, neznačeno, volně loženo, nerámováno, po okrajích listů známky drobného opotřebení
zobrazeno: 5252x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
23 000 Kč