Marko Čermák
Bratrstvo kočičí pracky
Id: 390102
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 13 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5274x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 53