Marko Čermák
Bratrstvo kočičí pracky - kresba
Id: 463201
akvarel/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem (vznik 2022), na zadní straně autorem popsáno
zobrazeno: 8192x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
88 000 Kč
Příhozy: 73