Čas na serveru 16:37:51

Marko Čermák
Časová ztráta

Id: 520905

Časová ztráta

  •  / Časová ztráta / Marko Čermák

akvarel/papír, rozměr listu 24 x 20 cm, značeno ve spodní části, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno, nerealizovaný návrh obálky knihy Časová ztráta

zobrazeno: 1492x

Vyvolávací cena:
7 000

8 000