Marko Čermák
Časová ztráta
Id: 520905
akvarel/papír, rozměr listu 24 x 20 cm, značeno ve spodní části, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno, nerealizovaný návrh obálky knihy Časová ztráta
zobrazeno: 1512x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
8 000 Kč