Marko Čermák
Drobné hry Rychlých šípů
Id: 206903
kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu cca 15,5 x 27 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3400x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 499 Kč