Marko Čermák
Kánoe na jezeře
Id: 489401
kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v kalendáři Marko Čermák 2023, vyd. Václav Vávra, přiložen Certifikát pravosti s podpisem autora a vyobrazením autora s dílem
zobrazeno: 5331x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 58