Marko Čermák
Mirek osvobozuje Jarku
Id: 375501
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena autorova tématická skica k obrazu a autorovo potvrzení pravosti viz foto
zobrazeno: 31218x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
170 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 83