Marko Čermák
Modrá pětka
Id: 442407
kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, publikováno v časopisu Pionýrská stezka, roč. 19, č. 8, 1988/89,díl Popeláci a Popelky (Modrá Pětka: text J. Hromádko, B. Kolář aka J.B.Kamil, ilustrace Marko Čermák)
zobrazeno: 2391x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
30 000 Kč