Marko Čermák
Parta od řeky
Id: 308201
kombinovaná technika/akvarel/tuš, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 5422x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
47 400 Kč
Příhozy: 54