Marko Čermák
Překvapení ve Stínadlech
Id: 358506
akvarel/papír, rozměr listu 30 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně
zobrazeno: 19235x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
156 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 86