Marko Čermák
Rychlé šípy
Id: 206901
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu cca 33,5 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, list lokálně pomačkán, jedná se o návrh zadní obálky, paspartováno, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 11549x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 603 Kč