Marko Čermák
Rychlé šípy
Id: 336602
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 58 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 51511x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
210 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 94