Marko Čermák
Rychlé šípy
Id: 409601
kresba, kombinovaná technika tužka/papír, rozměr listu 29,5 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně odkryta rubová strana kresby, kresba sloužila jako skica pro pozdější tvorbu akvarelu
zobrazeno: 13218x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč