Marko Čermák
Rychlé šípy
Id: 418302
kresba, kombinovaná technika tužka/papír, rozměr listu 27,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, kresba sloužila jako skica pro pozdější tvorbu akvarelu
zobrazeno: 1534x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč