Marko Čermák
Rychlé šípy
Id: 509201
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, na zadní straně autorské razítko a podpis, přiložena fotografie autora s dílem
zobrazeno: 1706x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
52 444 Kč