Čas na serveru 16:30:58

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 520906

Rychlé šípy

  •  / Rychlé šípy / Marko Čermák

kresba, kombinovaná technika propiska/tužka/papír, rozměr listu 19,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, kresba sloužila jako skica pro pozdější tvorbu akvarelu, ve střední části viditelný přehyb

zobrazeno: 991x

Vyvolávací cena:

7 000