Marko Čermák
Rychlé šípy
Id: 520906
kresba, kombinovaná technika propiska/tužka/papír, rozměr listu 19,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, kresba sloužila jako skica pro pozdější tvorbu akvarelu, ve střední části viditelný přehyb
zobrazeno: 1014x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč