Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky
Id: 275501
kombinovaná technika/akvarel/tuž/papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 31902x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
145 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 83