Marko Čermák
Rychlé Šípy - kresba
Id: 468501
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně značeno autorským razítkem a podpisem, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem a fotografie autora s dílem
zobrazeno: 5054x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 77