Marko Čermák
Rychlé šípy na výletě
Id: 203401
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 6424x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč