Marko Čermák
Rychlé šípy ve Stínadlech
Id: 442408
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 42 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 15008x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 57