Marko Čermák
Rychlé Šípy ve Stínadlech
Id: 462103
digitální tisk/umělecký papír, rozměr 40 x 56 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, ve spodní části značeno a číslováno tužkou, na zadní straně autorské razítko, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1375x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 999 Kč