Marko Čermák
Rychlé šípy ve Stínadlech
Id: 492905
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně
zobrazeno: 6705x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
144 998 Kč
Příhozy: 68