Marko Čermák
Stínadelská Trilogie
Id: 367101
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o jednu variantu obálky publikace Stínadelská Trilogie ze série Klasické Komiksy Marko Čermáka, která vychází ve dvou variantách, přiložena autorova skica Širokko a autorovo potvrzení pravosti
zobrazeno: 64027x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
257 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 84