Marko Čermák
Stopař
Id: 404002
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 12,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, popsáno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, ilustrace publikovaná v časopise Stezka
zobrazeno: 14768x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč