Marko Čermák
Tajemství
Id: 257901
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 22958x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
120 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 101