Marko Čermák
V peřejích
Id: 443102
akvarel/tuš/tužka/papír, rozměr ve výřezu 16 x 13 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno jako ilustrace k románu Miloše Zapletala Tábor u jezera, který na pokračování vycházel jako příloha časopisu Pionýrská stezka, roč. 4 (1973-74), ilustrace z č.9
zobrazeno: 2712x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč