Marko Čermák
Vánoce v klubovně Rychlých šípů
Id: 442410
kresba, kombinovaná technika propiska/tužka/papír, rozměr listu 40 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, kresba sloužila jako skica pro pozdější tvorbu akvarelu, ve střední části viditelný spoj listů a přehyb
zobrazeno: 5476x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč