Marko Čermák
Ve Stínadlech
Id: 211202
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 9521x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 56