Marko Rašica
Dubrovník
Id: 250723
olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 31,5 cm, značeno vpravo nahoře, lehce poškozený rám, jedná se o dílo významného chorvatského malíře, jehož obrazy jsou v držení většiny chorvatských muzeí umění
zobrazeno: 2880x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
57 000 Kč