Marta Vavrysová
Rialta
Id: 285702
kombinovaná technika/překližka, rozměr cca 40 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1845x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč