Martin Benka
Kráĺova Hola
Id: 220113
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 27,5 cm, značeno monogramem, popsáno, datováno s pozůstalostním razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5980x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
132 000 Kč
Příhozy: 115