Martin Benka
Lúky pod horami
Id: 425301
olej/karton, rozměr 15 x 25 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Lubomírem Podušelem
zobrazeno: 5871x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 58