Martin Benka
Tatry
Id: 289305
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, dokumentace na zadní straně
zobrazeno: 6290x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 222 Kč