Martin Benka
Važec
Id: 220111
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 22 cm, značeno monogramem, popsáno, datováno s pozůstalostním razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4391x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 64