Martin Lewis
Na rybníce
Id: 134701
olej/plátno, rozměr 14 x 20 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1427x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč