Martin Mainer
Břečťan
Id: 323304
akryl/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno na zadní straně, autorsky popsáno, rámováno, obraz pochází z významné pražské sbírky
zobrazeno: 10788x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 55