Martin Salcman
Sedící akt
Id: 84901
olej/plátno, rozměr 60 x 53 cm, značeno vlevo dole Salcman, datováno 56, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2362x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč