Matthäus Seutter
Království České
Id: 308821
mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 50 x 58 cm, neznačeno, lokálně znečištěný papír, popsáno v ploše, v minulosti přeloženo, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2085x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
14 200 Kč