Matthäus Seutter
Vévodství Slezské
Id: 308829
mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr listu 52 x 60 cm, neznačeno, popsáno v ploše, zaskleno, rámováno, list pod sklem mírně posunut
zobrazeno: 1326x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 001 Kč