Maurice Fievet
Na moři
Id: 254724
malba/plátno/lepenka, rozměr viditelný 40 x 69 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 2494x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 533 Kč