Maurice Molinetti
Rozkvetlý sad
Id: 124614
olej/plátno/karton, rozměr 33 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4479x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 000 Kč