Max Brüning
Dívka v modrém
Id: 267719
grafická technika/papír, rozměr listu cca 47 x 26 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 1837x
Vyvolávací cena:
700 Kč
8 000 Kč