Max Ernst
Smrt stromu
Id: 1745
litografie z italské edice č. 557/1099, rozměr ve výřezu 26,5 x 34 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2417x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 400 Kč