Max Jensen
Moře
Id: 2169
tempera/papír, rozměr ve výřezu 26 x 43 c, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
zobrazeno: 2411x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 300 Kč