Max Jensen
Racci nad příbojem
Id: 197401
olej/plátno/lepenka, rozměr 49,5 x 73,5 cm, signováno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, novodobě rámováno
zobrazeno: 3328x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 001 Kč