Max Ostrý
Snopy
Id: 86601
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, oděrky na malbě, poškozený rám
zobrazeno: 2504x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč