Max Švabinský
Autoportrét
Id: 14516
litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole č. 25/40, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 6652x
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 600 Kč