Max Švabinský
Diana na lovu
Id: 137202
lept/papír, rozměr leptu 30 x 36 cm, signováno, datováno a datování na pravé straně dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2273x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč