Max Švabinský
Dívka s tygrem
Id: 1766
litografie/papír, rozměr listu 47,5 x 39 cm, signováno vpravo dole tužkou, věnování, zaskleno, rámováno, prasklé sklo, původní stav, originální název litografie je "Arkádie"
zobrazeno: 5340x
Vyvolávací cena:
1 400 Kč
6 601 Kč